Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Wysyłka

Wysyłka w 24h.Newsletter

Transport

Szybka wysyłka zamówionych produktów

Zamówione oraz opłacone produkty zostają odpowiednio zabezpieczone, zapakowane oraz wysłane w przeciągu 24h w dni robocze na wskazany adres. W wypadku błednego adresu prosimy o dokonanie zmian podczas dodawania zamówienia, bądź tuż po jego opłaceniu prosimy o kontakt e-mail.

Proszę sprawdzić czy adres  jest prawidłowy i pokrywa się z faktycznym miejscem dostawy.

Dbając zarówno o szybkość dostarczenia produktów jaki komfort robienia zakupów w Touchefemme zamówione towary wysyłane są do Państwa tylko przesyłkami rejestrowanymi - Poczta Polska.

Zamówienie złożone po godzinie 12.00 danego dnia roboczego zaczyna być realizowane w następnym dniu roboczym.

Za realizację zamówienia przyjmujemy stosowne jego przeprocesowanie skutkujące przekazaniem paczki kurierowi. Całkowity czas doręczenia będzie składał się z czasu realizacji zamówienia i czasu transportu przesyłki potrzebnego na jej doręczenie.

W wypadku wystąpienie opóźnienia w realizacji wysyłki Touchefemme.pl, Filla Jakub Filla, poinformuje Klienta w terminie do 48 godzin o tym fakcie i ustali dalszą procedurę działania, klient ma prawo do anulowania zamówienia w takim przypadku.

Firma nie procesuje zamówień w święta i dni niepracujące.


Zamówiony produkt/prodykty dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Poczty Polskiej. Klient ponosi następujące koszty dostawy:

  • Koszt wysyłki do 30kg na terenie Polski przy zapłacie z góry - 15zł brutto (z Vat)
  • Koszt wysyłki do 30kg na terenie Polski przy pobraniu - 20zł brutto (z Vat)

Śledzenia przesyłki można dokonać na stronie operatora pocztowego (wpisując otrzymany numer nadania):
http://sledzenie.poczta-polska.pl

Proszę pamiętać, że operator Poczta Polska uruchamia dany numer śledzenia dopiero po około 8 godzinach od nadania przez nas przesyłki, może zdarzyć się tak, że przesyłka jest przez nas nadana a nie można jej śledzić do czasu wprowadzenia zmian przez Pocztę Polską.

W wyjątkowych okolicznościach trackingu przesyłek prosimy o kontakt bezpośrednio z operatorem Pocztą Polską: (+48) 43 842 06 00, poczta-polska.pl

Koszty wysyłki poza granice Polski są ustalane indywidualnie z klientem, przed złożenia zamówienia z wysyłką zagranicznom sklep Touchefemme.pl prosi o kontakt z naszym biurem pod adresem sklep@touchefemme.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki towarów za granicę.

Zamówienia zagraniczne, złożone za pośrednictwem sklepu internetowego Touchefemme.pl bez uprzedniego kontaktu w celu dokonania kalkulacji przesyłki nie będą realizowane przez firmę Filla Jakub Filla.